Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sta poznati misle o Tanji Savic 2wduft1Sta poznati misle o Tanji Savic 33xk4kmSta poznati misle o Tanji Savic 2ai0x01

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta poznati misle o Tanji Savic

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sta poznati misle o Tanji Savic Empty Sta poznati misle o Tanji Savic Ned Dec 20, 2009 5:03 pm

Linou

Linou
Pomoćnik
Pomoćnik

Aleksandar Kapris, frizer: -Tanja je neko ko je apsolutno dobar model, moja muza i moja inspiracija. Pritom, Tanja je neko ko zeli da uci, da napreduje i bude sto bolja. Uz konstruktivan dogovor, uvek dodjemo do obostranog zadovoljstva. Skromna, a mlada. Totalno je drugacija. Tanja je merilo kako treba da izgleda jedna nasa pevacica, posebno kada je neko mlad, savrseno peva, odlicno izgleda, otvorenih je shvatanja, moderna, kao sto je Tanja. (TV Kosava, Nije lako biti ja)

Sonja Mitrovic Hani, producent: -Svakom coveku iz oblasti muzike je Tanja veliki izazov - i stilisti, kompozitoru, tekstopiscu, producentu… Emocija u glasu koju Tanja ima je meni posebno bila veliki izazov i inspiracija… Narod sve prepozna i Tanji se veruje bas zato sto je takva kakva je. Nije bas nesto voljna za rad, dosta vremena joj treba da se pripremi i opusti, ali posle toga, bukvalno 15-20 minuta joj treba i sve odradi profesionalno. (TV Kosava, Nije lako biti ja)

Miljana, novinar: -Nije tipicna pevacica i svaki intervju s njom je uvek isti, bas zato sto nije devojka od skandala. (TV Kosava, Nije lako biti ja)

Sasa Popovic, direktor: -Trebalo nam je dosta vremena da sve Zvezde Granda dovedemo u superprofesionalni odnos. Tanja ima divnu dusu, ali je mnogo razmazena i usporena. Ako je neko snimanje u devet, mi joj kazemo da je u sest i tako znamo da ce sigurno stici na vreme. Od svih Zvezda Granda, Tanja je najvise profitirala, zahvaljujuci velikim tirazima njenih albuma. (Kurir)

Era Ojdanic, pevac: -Tanju pratim od samog pocetka njene karijere. Fenomenalno devojka izgleda, fenomenalno peva, ima scenski nastup… Ja stvarno ne mogu da propustim nijednu emisiju gde je Tanja da je ne odgledam do kraja. (TV Pink, Show, Bravo show)

Marko Markovic, glumac (junak filma Guca)
: -Tanja Savic mi je najsimpaticnija! (Svet)

Bogoljub Mitic Djosa, glumac: -Dopada mi se Tanja Savic i da je slusam i da je zenim… Priveo bih je ovog momenta. Eto, taman imam i hotelsku sobu ovde u Sirogojnu. Ma, cudo bismo napravili!!! (Svet)

Srdjan Vekic, stilista: -Tanja je neko ko izgleda dosta egzoticno cak i u obicnim varijantama. Polako postaje spektakl, a mozda pocne vremenom i da namece pravac. Interesantna je u poslednje vreme sve vise i vise. (Scandal!)

Ilda Saulic, pevacica: -Svidja mi se kako izgleda Tanja Savic. Dosta se promenila od nekih pocetaka, napredovala je i svidja mi se kako sada izgleda. (Scandal)

Radmila Manojlovic, pevacica: -Istina je da na nastupima podjednako pevam i Tanjine i Slavicine pesme, ali ako me pitas sta je meni blize i koje radije pevam, onda cu prednost ipak dati prvoj. Cini mi se da mi Tanja vise lezi. (Svet)

Milan Mitrovic, pevac: -Najradije bih snimio duet sa Tanjom Savic! (TV Pink)

Andrija Kovac, glumac: -Uuu, ona je mnogo slatka, kao pufnica. Njoj je dovoljno sto izgleda fenomenalno i dobro peva. (Scandal!)

2Sta poznati misle o Tanji Savic Empty Re: Sta poznati misle o Tanji Savic Ned Dec 20, 2009 10:16 pm

ten98

ten98
Urednk
Urednk

Šta tako dugo ima da pričaju. Samo neka kažu naša najbolja pevačica. Sta poznati misle o Tanji Savic 135305 Svi imaju lepo mišljenje o njoj. =)

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

    punBB | Hosting by Forumotion | Design by Milanče | Copyright © 2009 - 2010

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions