Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hocu svetsku karijeru! 2wduft1Hocu svetsku karijeru! 33xk4kmHocu svetsku karijeru! 2ai0x01

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hocu svetsku karijeru!

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Hocu svetsku karijeru! Empty Hocu svetsku karijeru! Ned Dec 20, 2009 4:06 pm

Linou

Linou
Pomoćnik
Pomoćnik

Hocu svetsku karijeru! Svetska-karijera




Ljudi iz "Sonija" odusevili su se mojom pesmom "Gde ljubav putuje" iz filma "Srpski oziljci". Otvaraju mi se vrata svetske slave, ali veliki problem je to sto ne znam engleski jezik, a nemam vremena da ucim...

Na nedavno odrzanoj premijeri americko-srpskog filma "Srpski oziljci" mnogi su se iznenadili kada je crvenim tepihom, pored proslavljenih srpskih i americkih glumaca, u svecanoj toaleti prosetala i folkerka Tanja Savic. Nenaviknuti da na ovim dogadjajima srecemo deo estradnog, narocito folk miljea, vec tokom emitovanja spice bilo je jasno otkud Saviceva u glumackim krugovima. Naime, bas nju je reditelj filma Vlada Rajicic odabrao da otpeva glavnu numeru u filmu, koja u potpunosti odudara od muzickog pravca u koji Tanju svrstavaju. U intervjuu za Press nedelje, Tanja prica kako je uopste postala deo te filmske price, ali i kroz sta sve prolazi zbog raskida trogodisnje veze.

- Reditelja filma Vladu Rajicica upoznala sam na nekom koktelu u januaru, preko muzickog producenta filma, naseg cuvenog muzicara i frontmena grupe "Biber" Rastka Aksentijevica, s kojim se vec dugo poznajem. On je napisao pesmu "Gde ljubav putuje", koja je glavna muzicka numera u "Srpskim oziljcima". Kada sam prvi put cula pesmu, bila sam odusevljena, jer zaista zvuci svetski - kaze Tanja.

Sta za tebe znaci ucesce u jednom takvom medjunarodnom projektu?

- Nesumnjivo, pre svega, otvara mi vrata svetske karijere. Posle beogradske, ocekuju nas premijere u Londonu i Parizu. Postoji i ideja da snimimo i spot, posto se na filmu nigde ne vidim. Cisto da sve sto sam uradila ne bude "ton bez slike". Inace, osim sto ce se pesma naci na saundtreku iz filma, ljudi iz "Sonija" su se odusevili kad su je culi.

Da li si ti to resila da gradis svetsku karijeru?

- Hocu svetsku karijeru, ali za sada mi je jos sve to daleko. Najveca prepreka mi je to sto ne znam engleski, a uz to nemam vremena da ucim, jer stalno putujem. Ali bez obzira na to sto ne znam jezik, jedva cekam da ponovo otputujem u Ameriku, jer sam odusevljena Las Vegasom.

Da li si se kockala prilikom prosle posete Vegasu?

- Nisam ja za to, nemam srece da lako zaradim novac. Ali glupo je otici u Las Vegas, a ne potrositi neki novac u kazinu. Kod mene je sve to bilo samo malo provoda i nista vise.

Kazu da ko nema srece u kocki ima u ljubavi. Za tebe se to bas, ako je verovati novinskim napisima, i ne moze reci?

- Iako sam nedavno raskinula trogodisnju vezu, mogu da kazem da mi sve ide po loju na privatnom planu. Misli mi odvlaci uspeh filma, ljudi imaju samo pozitivne komentare o mom izgledu. Ne mogu da se zalim.

Ipak, prica se da bas nisi lako podnela raskid. Kazu da su ti roditelji oduzeli telefon, da te drze stalno na oku, da pijes lekove za smirenje...

- U celoj toj prici bilo je mnogo mucnih scena, ali ne zelim da otkrivam detalje. Postajem nervozna kada pricam o tome.

Pa zasto si ostavila decka posle tri godine, kada to tesko podnosis?


- Sama sam odlucila da raskinem. Ne bih da pricam o razlozima, ali posle toliko vremena dodje do prezasicenja. Smetala mi je i njegova ljubomora. Pokusavam da ga zaboravim, ali emocije prema njemu jos postoje. Ljubavi u toj vezi je bilo na pretek, i moje i njegove, ali to nije bilo dovoljno da bi nasa veza opstala.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

    punBB | Hosting by Forumotion | Design by Milanče | Copyright © 2009 - 2010

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions