Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tanja Savic "pukla" u Rimu! 2wduft1Tanja Savic "pukla" u Rimu! 33xk4kmTanja Savic "pukla" u Rimu! 2ai0x01

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tanja Savic "pukla" u Rimu!

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tanja Savic "pukla" u Rimu! Empty Tanja Savic "pukla" u Rimu! Ned Dec 20, 2009 4:04 pm

Linou

Linou
Pomoćnik
Pomoćnik

Pre nego što je otisla na zasluženi odmor Tanja Savic je provela nekoliko dana u Rimu. Ne, folkerka u Italiju nije otisla radno, vec da bi se ponovila. Naime, lepa crnka ce uskoro izbaciti novi singl, a kako bi ga sto lepse i bolje ispromovisala pevacica je upravo u Rimu pazarila nekoliko haljina poznatih italijanskih dizajnera, sto ju je, kako smo naculi, kostalo tricavih 5.000 evrica. "Sto se tice mog odmora, nikome necu otkriti na kojoj destinaciji sam se suncala i brckala, bas kao ni ko mi je pravio drustvo. Bitno je da sam se fenomenalno provela . Sad sam kao nova i potpuno sam spremna za nove poslovne izazove. U Rimu jesam kupila neke prelepe komade koji su veoma skupi, ali o ciframa ne zelim da pricam. Mada, da sam pukla, pukla sam", kaže kroz smeh Tanja.

Tanja Savic "pukla" u Rimu! Tanja-rim

2Tanja Savic "pukla" u Rimu! Empty Re: Tanja Savic "pukla" u Rimu! Ned Dec 20, 2009 5:12 pm

CyBeR

CyBeR
Glavni Urednk
Glavni Urednk

Ne bih ja dao toliko za haljine...

http://internet.express-forum.net

3Tanja Savic "pukla" u Rimu! Empty Re: Tanja Savic "pukla" u Rimu! Ned Dec 20, 2009 5:31 pm

**Mare-SBK™**

**Mare-SBK™**
Dizajner
Dizajner

ni ja Tanja Savic "pukla" u Rimu! 472610

4Tanja Savic "pukla" u Rimu! Empty Re: Tanja Savic "pukla" u Rimu! Ned Dec 20, 2009 10:12 pm

ten98

ten98
Urednk
Urednk

Malo puno za haljine i odeću. o.O

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

    punBB | Hosting by Forumotion | Design by Milanče | Copyright © 2009 - 2010

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions